W listopadzie 2021r pracownicy Spółki Grupa Eurocash zwrócili się z propozycją przygotowania prezentów mikołajowych dla podopiecznych naszego Ośrodka. Każdy uczeń miał za zadanie napisać list do św. Mikołaja. Dzieciaki z pomocą swoich wychowawców od razu zabrały się do intensywnej pracy. Każdy w możliwy dla siebie sposób mógł skrupulatnie wynotować swoje marzenia - te przyziemne, dające chwilę beztroski i okazję do radości.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo już 20 grudnia nasi Darczyńcy w przebraniach mikołajowych przybyli do Ośrodka z mnóstwem prezentów. Każdy wychowanek otrzymał swój wymarzony upominek zgodnie z tym, co zawarł w liście do św. Mikołaja. Ten dzień był pełen pozytywnych wrażeń i na pewno zapisze się na długo w pamięci naszych podopiecznych zwłaszcza, że otoczyli ich ludzie, którzy chcą pomagać, dzielić się tym co mają.

W ramach podziękowania do naszych Drogich Darczyńców słowa wdzięczności za okazane serce, życzliwość i hojność skierowała Pani Dyrektor, a świąteczne stroiki i upominki wręczyli wychowankowie Ośrodka.